288 * 288 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

13.05.2017 - ALKEHOL 25 TOUR - Česká republika

Alkehol oslaví svých jubilejních 25 let v lihu.
TOUR od 10.2. do 13.5.2017 - ZDE 
Na výročním koncertě ve velkém sále pražské Lucerny, který se koná 25.3.2017, budou hostovat Vojtek, Janda a Tři Sestry.
"Je to k nevíře", ale Alkehol v březnu oslaví krásné čtvrtstoletí. My tam budeme a nejen z toho důvodu, že ,,Pivo dělá hezká těla", ale především kvůli tomu, že to bude ,,Jízda králů" a společně oslavíme ,,Narozeniny". Připijeme si sklenkou, kde bude ,,R.U.M" ,,Na zdraví" a pak bude veselo, protože ,,S úsměvem se pije líp". S touhle bandou pojedeme asi ,,Nonstop", dokud nebudou ,,Vlajky vlát". Pro zpestření nálady si můžete dát třeba ,,Travičku zelenou" a pak virtuálně zmizet a objevit se ,,Na Slamníku"..
Kdo by všechny ty tracky výš neznal? Alkehol budou příští rok na rockové scéně už pětadvacet let, a pravidelně obšťastňují věrné fanoušky svým alko repertoárem. Není tomu ani pět let, kdy vyšlo jejich první best of pojmenované CD - "20 let na tahu", a už se bude zase slavit. A jak jinak, než v lihu.
Na pětici kolem Oty Hereše můžete pravidělně narážet ať už na festivalech, studiových albech nebo klubových koncertech, v rámci nichž dostanete tradičně a tématicky chuť na zlatavý nahořklý mok. Co si budem povídat, hudba v pozadí a lá ,,zmaštěnej, zmaštěnej, na hromadu složenej, zmaštěnej, vožralej, ty vole, to je síla," (pozn. red. část refrénu písně "Zmaštěnej") té chuti na pivo zkrátka neubírá.
Hosté byli zvoleni záměrně v tomto seskupení, protože jej pojí úspěch kapely sám o sobě. "Jsou to lidi, kteří nám v začátcích hodně pomohli," říká dál. U Petra Jandy ve studiu natočili svoje první album, Lou Fanánek jim na stejném albu nazpíval song, Kabáti jim poskytli "stage-azyl" na jejich prvním koncertě v Duchcově, kde před nimi vystoupili, a Lukáš Pavlásek? To je zkrátka jejich kámoš, který nesmí chybět.
Alkehol po boku Lukáše Pavláska neuvidíme poprvé. Není to ani dva roky zpátky, co jim Lukáš pokřtil CD na jejich vánočním koncertě v pražské Retro Music Hall. Lístky je už nyní možné zakoupit v síti Ticketportal a Ticketpro.
Více o kaplele ZDE
ALKEHOL 25 TOUR

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
GATE CRASHER - více
WASABI - více
STEELFAITH - více
od 21.5.2018:
MOTO FOE + MANIAC - více
DOCTOR P.P. - více
OKOŘ SE ŠŤÁVOU + ČESKÉ SRDCE - více
od 28.5.2018:
HARLEJ - více
ROZKROCK - více
TŘÍSKÁČ - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více