317 * 317 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

05.05.2017 - DRUMPHONIC - tour - ČR

Drumphonic vyráží na jarní minitour!
Instrumentální projekt Drumphonic se na jaře představí hudebním fanouškům jako trio celkem v pěti českých městech. Zazní nejen téměř všechny skladby z prvního alba kapely, ale dále také několik nových ochutnávek z připravované desky, která se chystá k vydání letos na podzim. „Už bylo na čase ukázat se veřejnosti konečně ve třech a s novým repertoárem. Proto jsme naplánovali pár klubových koncertů. Jako zpestření jsme navíc do programu zařadili i nové unplugged skladby, které budou jako bonus přidané také na chystaném druhém albu“, dodal Hanz Sedlář, bubeník a zakladatel projektu Drumphonic. Kromě něj se můžou návštěvníci akcí těšit na vynikající techniku hry kytaristy Davida Uhera a energický sound baskytaristy Marka Mariana Leždíka.
Tento hudební mix představuje originální spojení bicí soupravy, elektrické kytary a baskytary s doplňkovými prvky orchestru, sborů a dalších klasických nástrojů. Drumphonic uvádí pouze vlastní tvorbu, ve které klade důraz hlavně na to, aby byla hudba líbivá a zároveň energická, dravá a zajímavá, jak pro muzikanty, tak nenáročné posluchače.
Na koncertech bude k dostání kromě oficiálních předmětů z merchandisingu kapely také prvotina Drumphonic v podobě alba Walk on Mars (2014) vydaného jako výsledek původní tvorby dua bubeníka Hanze Sedláře a kytaristy Davida Uhera.
Před začátkem koncertování ještě toto muzikantské trio zveřejnilo další ochutnávku v podobě studiového klipu ke skladbě Star Machine. Ani tento v pořadí druhý singl z chystaného nového alba nebude chybět v repertoáru jarní minitour Drumphonic. Prozatím můžete videoklip shlédnout zde .
Jarní minitour DRUMPHONIC
30.3. – Praha – Klubovna – start 20:00 hod.
3.4. – Brno – Music Lab – start 20:00 hod.
4.4. – Holešov – New Drive Club – start 19:00 hod.
20.4. – Vysoké Mýto – M-Klub – start 18:00 hod.
5.5. – Liberec – Bedna – start 20:00 hod.

Vstup na všechny koncerty je jednotný – 100 Kč.
Aktuální informace k akcím a novinkám můžete najít zde nebo zde .
DRUMPHONIC - tour

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
GATE CRASHER - více
WASABI - více
STEELFAITH - více
od 21.5.2018:
MOTO FOE + MANIAC - více
DOCTOR P.P. - více
OKOŘ SE ŠŤÁVOU + ČESKÉ SRDCE - více
od 28.5.2018:
HARLEJ - více
ROZKROCK - více
TŘÍSKÁČ - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více