403 * 403 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

16.12.2017 - HARLEJ TOUR-podzim 2017 - ČR

Skupina Harlej pokračuje v tempu, které nasadila hned začátkem roku vydáním alba Hodný holky zlý kluky chtěj. Ke stávajícím klipům, která dosud k albu natočila, přidala čerstvě Bali a vyráží na druhou etapu turné s pomyslným vrcholem ve Velkém sále pražské Lucerny 14.10.2017
Natáčení klipu ke skladbě Bali pojal Harlej jako krátkou dovolenou během hektického léta: "Neletěli jsme ale na Bali, nebyl čas, a vlastně ani nebylo proč. Video je o tom, že jsou místa, kde lze zažít pohodu a srandu… Taková jsou i u nás, proto jsme vyrazili na Slapy a užili si při natáčení prima den," vysvětluje  kytarista a kapelník Tonda Rauer.
Po hraní na letních festivalech přejde Harlej plynule do režimu samostatných koncertů v pokračování turné Hodný holky zlý kluky chtěj. Největším z nich bude vystoupení k 22. výročí skupiny 14.října ve Velkém sále pražského paláce Lucerna. Výjimečnost tohoto koncertu by měla umocnit účast symfonického seskupení Oty Balage, které Harlej v části večera doprovodí. „Symfoňák už jsme párkrát využili na studiových nahrávkách. Teď přišel čas zkusit to i živě. Vybrali jsme pár skladeb a čekáme, jak se s nimi Ota Balage popasuje. S orchestrem chceme hrát spíš rychlé věci, takový symfonický punk. Podstatná část koncertu ale proběhne klasicky - zastáváme názor, že lidi by měli během vystoupení slyšet to, co mají rádi, a to se jim budeme snažit dát,“ doplňuje Rauer.
Harlej má v plánu i pořízení audio a videozáznamu, protože podobné spojení se pravděpodobně v dohledné době nebude opakovat. 
Více zde

HARLEJ TOUR-podzim 2017

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
BENÁTSKÁ FEST + VISACÍ ZÁMEK - více
SÁZAVA FEST + PORTLESS - více
od 24.7.2018:
ROCKFEST JINCE + TRAKTOR - více
ČESKÁ 1 FEST + STO ZVÍŘAT - více
od 31.7.2018:
CHODROCKFEST + PIPES AND PINTS - více
IDIO & IDIO - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více