438 * 438 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

26.01.2018 - VESPER + ABRAXAS + MEDVĚD 009 - klub Česká 1 - KUTNÁ HORA

VESPER oslaví desítku - hosté: Abraxas a Medvěd 009
První dekádu své existence uzavírá a slaví kutnohorská hard-popová parta Vesper. Kapela má na kontě desítky koncertů, několik videoklipů, čtyři řadová alba a skladby z pátého pomalu pronikají na veřejnost. 
Koncert na oslavu vzniku kapely, který nese název VESPER - 10 LET NATVRDO, přichystala produkční agentura PB Production, která se ujala pořadatelské role, na 26. ledna 2018 do známého kutnohorského klubu Česká 1.
„Kromě fanoušků přijedou Vesperu popřát a představí se na pódiu i kapela Abraxas a sympatická úvalská parta Medvěd 009. Abraxas je zároveň kmotrem dvou řadových alb kapely Vesper, takže to do sebe krásně zapadá.“, upřesnil Pavel Bečán z agentury PB Production.
„Vesper na koncert připravil speciální playlist, který posluchače provede všemi doposud vydanými alby. A jako bonus zazní dva nové singly z právě natočeného a k vydání připravovaného alba s názvem Pan Optikum.“, doplnil Milan Jahodář, kapelník Vesperu.
Výroční koncert je zároveň startem série koncertů sdružených pod hlavičku VESPER – 10 LET NATVRDO TOUR a veškerá koncertní činnost Vesperu se letos ponese v tomto duchu. Finále obstará vydání nového alba, které je plánováno na druhou polovinu letošního roku.
Kutnohorský klub Česká 1 je vyhlášeným koncertním místem a uznávaným klubem. Jeho kapacita není nafukovací a tak vzhledem k tomu, že kapela nepustila žádné vstupenky do předprodeje, měli by se fanoušci připravit na tlačenici u vchodu. „To přece žádného opravdového fandu neodradí. Přijďte si užít parádní jízdu trojice VESPER – ABRAXAS – MEDVĚD 009, bude to parádní večer!“, zve příznivce nejen kapely Vesper Martin Jahodář, sólový kytarista
VESPER + ABRAXAS + MEDVĚD 009

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
DARK GAMBALLE - více
MARTA JANDOVÁ - více
THE MORDORS - více
od 22.1.2019:
ELECTRIC LADY - více
MARTIN HRUBÝ - více
LETY MIMO - více
od 29.1.2019:
TŘI SESTRY - více
FÉNIX - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více