557 * 557 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

LÍHEŇ-soutěž kapel - Ostrava

A teď hlavně info pro vás, co máte vlastní kapelu, nebo co v nějaký hrajete. Je tu nový ročník mezinárodní soutěže Líheň. V případě zájmu se přihlašte v sekci "Přihláška" a to do 28.února 2019 do půlnoci.
Kompletní info najdete na adrese: www.lihen.cz.
Stačí poslat nahrávku, info o kapele a za pár minut je hotovo.

Hudebníkům zbývají poslední hodiny k přihlášení!
Poslední hodiny zbývají amatérských hudebním skupinám, aby se mohly přihlásit do jedné z nejstarších a nejvýznamnějších klubových soutěží amatérských hudebníků Líheň 2019! Termín ukončení příjmu přihlášek je stanoven na půlnoc 28. února 2019. 
Pořadatelům z havířovské produkční agentury Viking agency se už letos přihlásilo několik set hudebních skupin z Česka, Slovenska a Polska, ale i dalších zemí. „Jsme s počtem přihlášených skupin letos velmi spokojení, je opravdu z čeho vybírat. Ale ještě pár hodin zbývá a tak jsme zvědaví, na jakém čísle se celkový počet kapel zastaví. V této chvíli už jsou osloveny skupiny do prvních kol a do dalších budeme již brzy vybírat. Odborná porota už se nemůže dočkat,“ s úsměvem přiznává Marek Slonina, ředitel soutěže Líheň. Přesto, jak přiznává, toto nejsou jediné úkoly, které pořadatele před začátkem soutěže čekají. „Už zbývá jen týden, uzavřeli jsme partnery soutěže, objíždíme partnerské kluby, kde se budou koncerty odehrávat a už samozřejmě pracujeme na Velkém finále soutěže. Zde se rozdělí ceny za více než 200 tisíc korun a tak vše musí být perfektní,“ dodává. 
Fanoušci klubových skupin se tak mohou těšit celkem na 27 koncertů zdarma v tradičních klubech Hard Cafe Karviná a Stolárna Havířov, ale premiérově i v prvním zahraničním - v klubu Boss Garage Pub v Krakowě v sousedním Polsku. Ve všech klubech to vypukne ve stejný den – ve čtvrtek 7. března od sedmé večerní a výběr hudby bude skutečně pestrý. Program a další informace najdou zájemci na www.lihen.cz a FB profilu soutěže.

LÍHEŇ-soutěž kapel

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
LIMETALL - hard & heavy - Hranice - více
PUMPA - southern rock - Praha - více
SEPTIC PEOPLE - punk rock n roll - Horšovský Týn - více
od 26.5.2020:
EXTRA BAND - hard rock metal - Plzeň - více
GATE CRASHER - hard & heavy - Brno - více
SKYLLA CZ - power metal - Kolín - více
od 2.6.2020:
DR.HEKTO - hard rock - Nový Jičín - více
ENDEE - folk rock - Pardubice - více
BASTARD - hard & heavy - Havířov - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více