583 * 583 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

soutěž LÍHEŇ - ČR, PL

Soutěž hudebníků zná všechny čtvrtfinalisty!
Mezinárodní zastoupení budou mít čtvrtfinálová klání mezinárodní soutěže amatérských hudebníků LÍHEŇ ve všech třech hudebních klubech. Z téměř čtyř stovek přihlášených skupin se totiž do čtvrtfinále probojovalo osmnáct hudebních skupin z Česka, Polska a Slovenska. 
Poslední základní kola se nesla v duchu obtíží, které však neměli na svědomí hudebníci, ale naprosto nepředvídatelné okolnosti. Nicméně i s tímto se pořadatelé poprali a vše proběhlo tak, jak mělo. Asi nejhorší problémy se řešily v polském klubu Boss Garage Pubu v Krakowě, v jehož blízkosti už delší dobu probíhají stavební práce, které však vyvrcholily prasklým vodovodním potrubím a na konci koncertu dokonce zaplaveným klubem. „Hned po vystoupení poslední skupiny – a nakonec i postupující polské party Dolina Cieni – proběhlo zkrácené vyhlášení výsledků a ukončení programu a následné uzavření klubu. Nicméně po rychlém zásahu by příští týden měl program pokračovat beze změn,“ hlásí pozitivní zprávy z polského klubu produkční soutěže Tomasz Niziołek. Havířovskou Stolárnu zase potkalo zpoždění hned dvou kapel, které mířily do Havířova stejnou cestou z Čáslavi a Pardubic a obě se skoro na dvě hodiny zasekly na cestě. Začalo se sice se zpožděním, ale i tady vše proběhlo dle plánu a největší radost nakonec měla ostravská skupina KÁMO. Jediný klub, kterému se vyhnuly problémy, tak bylo nakonec karvinské Hard cafe, odkud si postup odváží do Krakowa mladá a dravá polská skupina Inclusion. 
Už ve čtvrtek 18. dubna se od sedmé večerní rozjedou čtvrtfinálová kola a nabídnou muziku tří středoevropských zemí. Podrobné informace k vystupujícím a programu jednotlivých kol najdou zájemci na www.lihen.cz a FB profilu soutěže. Vstup je tradičně v celé soutěži ZDARMA a pokaždé se na fanoušky těší tři hudební formace. Určitě to tedy stojí za vidění a slyšení! 
soutěž LÍHEŇ

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
NASTY RATZ - Praha - více
KRKONOŠSKÉ MATKY - Dvůr Králové - více
TRILOBIT ROCK - Libochovice - více
od 25.2.2020:
SAFENAT PANEACH - Plzeň - více
WRAK! - Brno - více
MIROSLAV HAJŠMAN - Praha - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více