627 * 627 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

ROCKOVÉ KURZY - Domažlice

ROCKOVÉ KURZY a LETNÍ UMĚLECKÁ DÍLNA 2019
 
23. ročník této kultovní, multižánrové akce proběhne letos v Domažlicích v termínu od 12. do 21. července. Maratón workshopů, jamů, koncertů a výstav kombinuje výuku hudebních oborů s dalšími různými uměleckými kategoriemi. Lektorský tým bude tradičně předávat zkušenosti muzikantům, zpěvákům, textařům, zvukařům, ale také tanečníkům nebo výtvarníkům – prostě všem, kdo se chtějí nějak posunout ve svém tvůrčím snažení a zároveň zažít nezaměnitelnou atmosféru tohoto setkání hudebních nadšenců a kumštýřů. Akce nemá žádné limity - vítán je každý, kdo má zájem o informace bez ohledu na stupeň pokročilosti nebo věk, naprosté začátečníky nevyjímaje.
 Zahajovací koncert proběhne 12. 7. V alejích u domažlického náměstí ve 20,00, ponese se v jazzrockovém duchu a vystoupí na něm lektorský RK band pod vedením kytaristy Honzy Militkého, Vloni otevřel akci svým vystoupením Kanaďan Dave Goodman, letošním zvláštním hostem Zahajovacího koncertu bude jeho krajan, bluesový kytarista a zpěvák Gerry Barnum.
 Akce vyvrcholí 20.7. Závěrečným koncertem, který uzavřou pro Rockové kurzy neodmyslitelné legendární songy „Another Brick In The Wall“ a „Let The Sunshine In,“ za vydatného přispění všech zúčastněných.   
 Vstup na koncerty je volný, podrobné info, foto a videa z předchozích ročníků nebo přihlášky najdete na www.rockovekurzy.cz
ROCKOVÉ KURZY

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
DYMYTRY-Praha - více
ZUZANA MICHNOVÁ a JIŘÍ VONDRÁČEK - více
PREMIER-Zlín - více
od 22.10.2019:
FMX GLADIATOR GAMES-Praha - více
IFA ROCK-Chotěšov - více
WHAT´S IN THE BOX - více
od 29.10.2019:
WOHNOUT-Praha - více
CRAZZE-Kroměříž - více
VYMAZÁNO Z ARCHIVU-Liberec - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více