660 * 660 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

ARTMOSFÉRA křest klipu-14.11. - Praha - La Loca

Kapela Artmosféra pokřtí nový videoklip
V pořadí šestý videoklip poprockové Artmosféry, režírovaný Michalem Skořepou, si svoji premiéru odbyde 14. listopadu 2019 v pražském La Loca Music Baru. Kromě Artmosféry zahraje také Yannick Tevi a vystoupí řada dalších hostů. Roli kmotra klipu přijal herec a hudebník Honza Maxián. Samotný singl vyjde pod křídly Supraphonu o den později, tedy 15. listopadu. Producentem skladby Ke štěstí je Jan P. Muchow, o zvukovou stránku se postaral Derek Saxenmeyer a o mastering Tim Debney z Fluid Mastering v Londýně.
Videoklip k nové písni skupiny Artmosféra Ke štěstí, ve které se odráží nový moderní sound charakteristický přímočařejšími skladbami, byl natočen letos 29. června v Liberci. Spolu s kapelou a Alicí Anguis si v něm zahráli příznivci Artmosféry z Nymburska, Jablonecka a Liberecka. Nechyběli ani členové fanklubu a kolegové z hudebních skupin. 
Art-pop-rocková hudební skupina Artmosféra vznikla v roce 2011 a její domovskou scénou je Lysá nad Labem. Uskupení muzikantů hraje výhradně vlastní tvorbu a kromě nespočtu koncertů za sebou má účast na řadě prestižních hudebních festivalů včetně Rock for People, Colours of Ostrava, Votvíráku, Smetanovy Litomyšle nebo třeba Sázava Festu.
Debutové album "V zrcadlech" vydala už rok po svém vzniku, tedy v roce 2012. V roce 2016 pak vydala svoji druhou, prozatím poslední desku pod názvem Červenej nos. Z kapelní dílny vzešla muzika k projektům Srdcerváči a Žiju pro hokej.
Uznávaný hudební publicista Petr Korál na adresu skupiny řekl: „Artmosféra netají svoji zálibu v art/prog rocku a záležitostech jako GENESIS, MARILLION nebo PINK FLOYD, přičemž touhu po kreativním vyjádření a instrumentální náročnosti kloubí s moderně popovým přístupem." 

Artmosféra hraje ve složení:  
Martin Blažek – zpěv, klávesy, kytara; Michal Walter – zpěv, kytara; Milan Chlup  baskytara;  Vít Blažek – bicí.
Frontman a zároveň dvorní autor hudby Martin Blažek vyučuje na Pražské konzervatoři, spolupracoval s Ondřejem Soukupem, Borisem Carloffem, Janem Maxiánem nebo například s Ondřejem Gregorem Brzobohatým.

FB - zde
 

ARTMOSFÉRA křest klipu-14.11.

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
EXTRA BAND - hard rock metal - Plzeň - více
GATE CRASHER - hard & heavy - Brno - více
SKYLLA CZ - power metal - Kolín - více
od 2.6.2020:
DR.HEKTO - hard rock - Nový Jičín - více
ENDEE - folk rock - Pardubice - více
BASTARD - hard & heavy - Havířov - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více