701 * 701 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

BONNIE TYLER & CHRIS NORMAN-26.9.2020 - Home Credit Aréna-LIBEREC

BONNIE TYLER A CHRIS NORMAN EXKLUZIVNĚ NA JEDNOM PODIU!

NOVÝ TERMÍN
V případě nevyhovujícího termínu je možné zakoupené vstupenky vrátit v místě zakoupení do 16.4.2020.
V sobotu 26. září 2020 zažije liberecká Home credit arena jedinečný společný dvojkoncert zpěváků s nezaměnitelným hlasem - Bonnie Tyler a Chrise Normana.
 
Bonnie Tyler a Chris Norman vystoupí společně na jednom podiu v ČR vůbec poprvé. Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler; „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i „If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.
 
Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!
Speciální dvojkoncert rockových legend!
Předprodej vstupenek v síti Ticketmaster a Ticketportal od 1.190 Kč byl již zahájen.
 
Bonnie Tyler (*1951), narozená jako Gaynor Hopkins, je velšská zpěvačka. Je známá svým charakteristickým chraplavým hlasem. Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek.
 
Chris Norman, rodným jménem Christopher Ward Norman (*1950 v Redcar, North Yorkshire), je anglický rockový zpěvák. Když mu bylo dvanáct let, potkal se ve škole Alanem Silsonem a Terrym Uttleyem, budoucími členy skupiny Smokie, se kterými v roce 1965 založil skupinu s názvem Essence. O něco později začala skupina spolupracovat s producentem Hurleyem a autorskou dvojicí Nicky Chinn / Mike Chapman, kteří navrhli změnit jméno skupiny na Smokey (později změněný na současný název Smokie). Norman ze skupiny odešel v roce 1985, vydal se na sólovou dráhu.

Více zde, a nebo zde
BONNIE TYLER & CHRIS NORMAN-26.9.2020

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
KABINET - art rock - Brno - více
HAND GRENADE - alternative metal - Mirovice - více
od 11.8.2020:
VILÉM ČOK - více
NOISETRAP - alternative rock - Praha - více
festival ZAS TEN ROCK - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více