714 * 714 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

OUT OF HELL ROCK CELEBRATION-31.7 - 1.8.2020 - ZÁKUPY - areál pod zámkem

Třetí ročník festivalu Out Of Hell se pořadatelé rozhodli posunout o pořádný kus výš jak z hlediska line-upu tak i festivalového zázemí. V těsné blízkosti renesančního zámku v Zákupech u České Lípy se na konci července rozezní dvě našlapané stage. Festivalový areál bude kapacitně přátelštější k o mnoho většímu počtu návštěvníků než tomu bylo v předchozích letech. Potěšeni budou i ti, kteří budou chtít přespat – k dispozici bude stanové městečko s patřičným zázemím a servisem.
Out Of Hell 2020 přivítá jak domácí, tak i zahraniční kapely a nebude jich málo! Dvoudenní jízda potěší všechny milovníky nejen metalové hudby ale i odnoží rocku, punku či hardcoru. Mezi headlinery se vyjímá německá kapela DESTRUCTION, která působí na hudební scéně již od 80. let, takže se jedná o opravdu osvědčenou záležitost. Ze Španělska se na Sever Čech přijedou podívat thrasheři ANGELUS APATRIDA, jejichž hudba je vynesla mezi leadery ve své domovině. 
Další ze zahraničních kapel jsou například italští Temperance, Comaniac ze Švýcarska nebo švédští Demotional. Z Francie si přijedou svůj melodický death metal zahrát Dust in Mind.
Česká scéna nabídne mimo jiné i legendy jako jsou kontroverzní ROOT nebo Henych666, který dříve vystupoval v uskupení TÖRR. Fanoušky punk rocku potěší energičtí PIPES AND PINTS! Celý line-up nalezente zde
Součástí festivalu budou i potetované krásky ze Suicide Angels a koho jejich tetování inspiruje natolik, že by si sám chtěl nějaké pořídit, může skočit do speciálního tattoo lounge. 
Předprodej vstupenek na festival - zde
Cena: 777,-Kč
Více zde, nebo zde.

OUT OF HELL ROCK CELEBRATION-31.7 - 1.8.2020

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
VISACÍ ZÁMEK - Praha - více
SELF MADE - Ostrava - více
PLEASURE WITHOUT PROBLEMS - Frýdek-Místek - více
od 7.4.2020:
PUBLIC RELATIONS - Ostrava - více
MAD RIDE - Unhošť - více
STEYSKY - Boršov n. Vltavou - více
od 14.4.2020:
GINGERHEAD - pop-rock - Praha - více
KULTURNÍ ÚDERKA - post rock - Brno - více
STONER TOAD - grunge 90´S - Praha - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více