786 * 786 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

LÍHEŇ 2021 - 20 let - soutěž amatérský kapel - ČR + PL

Na čtvrtfinálové koncerty Líhně stále zdarma!
Jubilejní dvacátý ročník největší středoevropské klubové soutěže amatérských hudebníků Líheňvkročí ve čtvrtek 4. listopadu už do své čtvrtfinálové části a ve třech klubech na Ostravsku se bude ve čtvrtek a v pátek bojovat o postup mezi nejlepších šest kapel tohoto ročníku! Koncerty vždy tří kapel se v klubech před diváky budou konat tradičně zdarma!
Po krátké pauze, během níž mohly kapely postupující ze základních kol vypilovat případné chybičky, nastoupí tentokrát netradičně už ve čtvrtek na pódium ostravského klubu v DK Poklad v Ostravě-Porubě, a tradičně v pátek se pak další trojice utkají na půdě havířovského Clubu Centrum a karvinského Hard Cafe. Stejně jako v předchozích kolech přitom neodejde z prázdnou ani jeden soutěžící. „Nastavili jsme tento způsob odměňování již před časem a zdá se nám to velice fér. Neodměňujeme tedy kapely, které v kolech vyhrály a postupují dál, protože dostanou nějakou cenu příště, a naopak dáváme ceny těm, kdo nepostupují a s nimiž se už neuvidíme. Žádná kapela tak z Líhně neodjíždí s prázdnou. Jakmile končí, dostává cenu. Čím dále se soutěžící probojuje, tím větší hodnotu ceny mají,“ popisuje systém ředitel soutěže Marek Slonina s tím, že kapely většinou dostávají ceny partnerů – například ve čtvrtfinále tašku s Birellem, pivem Radegast a tyčinkami Havlík, či v semifinále celý karton piva Radegast.
A na koho se mohou tento týden fanoušci rockové muziky těšit? V novém klubu DK Poklad v Ostravě se ve čtvrtek 4.11.2021 od osmé večerní představí moravské partičky:Hobití Noha (Nový Jičín), Dazed and Confused (Vsetín), Kašparova Kráva (Zlín).Club centrum v Havířově o den později - tedy v pátek 5.11.2021 - přivítá v prvním čtvrtfinále jihomoravské účastníky:BULVAAR (Kyjov), Universe B (Brno)aThe Desperate Mind (Brno). Do Karviné do klubu Hard Cafe se pak milovníci dobré muziky mohou rovněž v pátek 5.11.2021 vypravit pro změnu na ryze „české kolo“ ve složení:B1NARY (Pardubice), MYSTHICA (Praha)aRISSLA (Praha). Všechny novinky i případné změny najdou zájemci na FB profilu a portálu soutěže 
www.lihen.cz

LÍHEŇ 2021 - 20 let - soutěž amatérský kapel

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
DIVÁ BÁRA - hard rock - Brno - více
UNIVERSE B - progressive metal - Brno - více
DYMYTRY - alternative metal - Praha - více
od 30.11.2021:
HARD COLONY - hard & heavy - Teplice - více
DIGGER - metal - Stříbro - více
OTA BALAGE - 60 LET - více
od 7.12.2021:
TITUS - power-metal - Hořice - více
PETR H. BAŤEK - alternative rock-folk - Praha - více
METANOL - melodic metal - Hradec Králové - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více