1040 * 1040 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

LÍHEŇ soutěž skupin - ČR

více ZDE

Od čtvrtka jdou kapely do boje – to je Líheň 2023!
Zcela zdarma se mohou fanoušci muziky vypravit od tohoto čtvrtka na celkem 27 živých koncertů! Již dvaadvacátý ročník největší klubové soutěže v Česku pod názvem LÍHEŇ nabídne každý týden pořádnou porci muziky hned ve třech klubech na Ostravsku! 
„Hned první kola představí skvělou sestavu kapel z České republiky, ale i dalších zemí a my věříme, že fanoušci po sedmé večerní obsadí všechny místa v klubech. Ve čtvrtek se v klubu Stolárna v Havířově už v prvním kole představí olomoucká kapela Koupím Si Kulomet, kroměřížská skupina DneskaNe a polská partička Wödar. Tentýž den nabídne karvinské HardCafe kapely Never Fall z Frýdku-Místku, Salieri z Nového Bydžova a další polskou kapelu Aching Sky z Krakova. O den později, tedy v pátek 29. září, to rozjedeme v ostravském klubu BarBar s trojicí Fools z Ostravy, Meadow Street z Brna a prvním slovenským zástupcem tohoto ročníku Cup of Tea z Piešťan,“ odhaluje program prvních kol Líhně 2023 její zakladatel a ředitel Marek Slonina z produkční agentury Viking agency. 
První soutěžící kapely se tak pokusí o úspěšný vstup do soutěže, jejíž porotci během 26ti kol prověří jejich šikovnost, zdatnost a invenci a do Velkého finále pustí jen čtyři nejlepší. Až 16. prosince tohoto roku bude jasné, kdo zvítězil a bere největší porci slíbených cen. „Díky partnerům jich je opět za více než 100 tisíc korun a měly by pomoci kapelám na cestě vzhůru. Kapely získají možnost nahrát singly v nových studiích, zakoupit si nové vybavení, či pořídit si merchandising s vlastním logem. Pro všechny čtyři finalisty pak máme cenu nazvanou BandBuilding, kdy hudebníkům připravujeme zážitkové víkendy mimo oblast pódií a koncertů. Měli by na nich utužit svá přátelství a přijít na jiné myšlenky,“ dodává Slonina.
Přestože soutěž již běží a na druhá kola ve všech klubech se můžeme těšit už první říjnový týden, na přání hudebníků pořadatelé prodloužili termín přihlašování. Ještě pár dnů tedy hudebníků zbývá, aby se mohli ucházet o místo v základních kolech a letošním ročníku soutěže. Veškeré informace najdou zájemci na stránkách soutěže www.lihen.cza FB profilu soutěže. I Líheň 2023 je pořádána díky podpoře partnerů bez vstupného! 

LÍHEŇ soutěž skupin

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

STÁHNI SI APKU:

Google Store

Apple Store

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music CZ

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
PROTHEUS - rock-metal / Praha - více
DIVÁ BÁRA - hard rock n roll / Brno - více
SYMMERYA - melodic symphonic metal / Pardubice - více
od 5.12.2023:
TŘI SESTRY - punk / Praha - více
ŠAŠCI V MANÉŽI - progressive rock / Bučovice - více
SALIERI - melodic metal / Nový Bydžov - více
od 12.12.2023:
ANNA-K - rock-pop / Praha - více
FIVE LEAF CLOVER - rock-folk-punk / Praha - více
DENWER - pop-rock / Mikulov - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více