1054 * 1054 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

ROCKOVÉ AKCE

BENÁTSKÁ - 25.-28.7.2024 - LIBEREC - Vesec

více ZDE
 

TZ Benátská! s Impulsem: 30. ročník, 3 magická S.
Jubilejní Benátská! s Impulsem zná své zahraniční hvězdy.
Zahraničními hvězdami jubilejního 30. ročníku hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se uskuteční od 25. do 28. července 2024 budou kapely Scooter, Suzi Quattro a Slade. Kromě nich se už tradičně představí i nejvýraznější jména české hudební scény.
Kulatá 30. Benátská! s Impulsem se ve sportovním areálu ve Vesci u Liberce příznačně ponese ve znamení trojek: 3 dny skvělé muziky na 3 stagích ak tomu ještě 3 S ve jménech 3 zahraničních hvězd festivalu. Jejich jména přitom pořadatelé odtajnili už teď. Budou jimi skutečná „eSa“: německá skupina Scooter, nestárnoucí baskytaristka Suzi Quatro a legendární rockeři Slade.
„Třicátiny musíme oslavit velkou party, proto jsme hledali hvězdy, které festivalu dodají ještě větší ‚grády‘. Věřím tomu, že se s headlinery, ale i celým line-upem trefíme do noty všem fanouškům, které podle mě čeká skutečně výjimečný zážitek,“ říká spolumajitel Benátské! Petr Pečený, který si i tentokrát „odskočí“ od pořadatelských povinností na pódium se svou kapelou Doctor P.P.
Ředitel festivalu Pavel Mikez dodává, že pro oslavu kulatin chtěli organizátoři do Liberce přednostně přivézt interprety, kteří už v minulosti na Benátské! vystoupili a mají k ní vztah. „Jak Scooter, Suzi Quatro, tak i Slade v podstatě neváhali, protože si všichni pamatovali skvělou atmosféru, ať už ve Vesci, nebo ještě předtím na Malé Skále. A my se tímto ročníkem chceme vrátit ke kořenům a připomenout, že náš festival už je součástí české kulturní historie.“
Protože je však Benátská i přehlídkou toho nejlepšího, co nabízí česká mainstreamová scéna, mohou se návštěvníci těšit například na kapely Divokej Bill, Čechomor, Buty, ale i nejzářivější jména mladé scény jako jsou Yzomandias a Nik Tendo, Sima nebo Ben Cristovao. Ostatně stalo se skvělou tradicí Benátské!, že celou sobotu je jedna ze dvou hlavních stage věnována právě mladé scéně.
Celý program 30. ročníku Benátské! s Impulsem se stejně jako letos znovu rozprostře na tři stage, kdy hlavní a vedlejší stage doplní Hudební stan Rádia Impuls. Vstupenky je možné si koupit až do konce roku za nejlepší cenu, kdy celofestivalová vstupenka vyjde na 1 990 Kč. Lístky je možné koupit buď prostřednictvím webových stránek festivalu, nebo v sítích Ticketstream, Ticketportal, nebo Ticketmaster.
Kromě nabitého hudebního programu si Benátská! s Impulsem dlouhodobě zakládá na tom, že jde o nejčistší český festival. Zázemí pro fanoušky se už letos dočkalo vylepšení a organizáři připravují další novinky, díky kterým budou mít návštěvníci festivalu nejvyšší možný komfort. Nespornou výhodou je i skvělá dostupnost – z Prahy je možné na festival dojet za 45 minut. Připraven bude i dostatek parkovacích ploch; spojení s centrem Liberce zdarma zajistí posílená kyvadlová doprava.
Jubilejní 30. ročník tradičního festivalu dobré nálady proběhne 25.7. – 28.7.2024 v Liberci ve sportovním areálu Vesec.
Více na: www.benatska.cz
 
BENÁTSKÁ - 25.-28.7.2024

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

STÁHNI SI APKU:

Google Store

Apple Store

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music CZ

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
BENÁTSKÁ - Petr Pečený - DOCTOR.P.P. - více
ADOVANY - alternative rock / Praha - více
od 16.7.2024:
HOLBA NA GRILU - Patrik Kohut - více
21 GRAMŮ - alternative rock / Jihlava - více
od 23.7.2024:
ROCK OF SADSKÁ - Zdeněk Otta - více
OSTRAVA V PLAMENECH - Patrik Kohut - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více