869 * 869 -  Fajn Rock Music : Rockové akce v České republice

ROCKOVÉ AKCE

TŘI SESTRY OPEN AIR - 20. a 21.5.2022 - Erpet Praha Smíchov - nový areál

TŘI SESTRY -  37 LET OPEN AIR
20. – 21. 5. 2022 ERPET PRAHA - SMÍCHOV
 
Dlouho očekávaný bujarý večírek skupiny Tři sestry je konečně tady!
20. – 21. května 2022 proběhne k oslavě 37 narozenin souboru oslavný koncert v novém prostorném a slunném areáluna pražském Smíchově. Ano, řeč je o PRAHA ERPET - SMÍCHOV!
 
„Erpet Smíchov je skvělé místo uprostřed Prahy s jedinečným výhledem na bájný Vyšehrad. Čili ideální místo pro takto velkolepou a významnou událost, jakou zajisté narozeniny souboru Tři sestry jsou. Fotbalové hřiště u Erpetu na pražském Smíchově jekompletně travnaté, obklopené zelení, u vody s výbornou dopravní dostupností. Samozřejmě vás čeká i kompletní servis: dětský koutek, oddychová zóna,aktivní zóna, stánky s merchem kapel, pivní bary a bohaté občerstvení, který znáte z našich předchozích výročních koncertů.“říká Pavel „Mafuna“ Martinek, manager souboru.
 
Malá ochutnávka v podobě video pozvánky ke shlédnutí zde
 
Tři sestry si svojí narozeninovou oslavu v novém luxusním místě hodlají řádně užít, a tak si pozvali hosty až z daleké Anglie. Jejich pozvání přijala kapelaTHE VARUKERS. Kapela patří mezi hudební legendy punkového světa. „Jsme potěšeni, že přijali naše pozvání a těšíme se na pořádnou dávku punkové hudby“, dodává Pavel „Mafuna“ Martinek.
Mezi gratulanty z rodné vísky se představíkapely :E!E, SPS, PLEXIS, DOCTOR P.P., MZH, APPLE JUICE, PIRATES OD THE PUBS a přespolní INEKAFE!
 
Dárek nosit nemusíte. Skupina Tři sestry se o něj postarala sama a nadělila si 3LP Vinyl Tour Live 2022–1992. Jehož křest se chystá během sobotního programu.

3LP Vinyl Tour Live 2022–1992 vychází v limitované číslované edici o tisíci devadesáti devíti kusech. Když jsme na sklonku roku 1992 připravovali materiál pro třetí řadové album, jež vyšlo na jaře 1993 pod názvem Švédská trojka, vyjeli jsme na část podzimní šňůry se zvukařem MirdouMirovským a nahráli památné koncerty v Teplicích, Karlových Varech a Klostrdlé (Klášterec nad Ohří). Téměř polovina písní se pak na jmenovaném albu objevila právě v živých verzích z těchto nahrávek, včetně několika nesmrtelných hlášek. Tenhle počin nás motivoval v roce 2020 k vytvoření koncertního programu pouze z písní prvních tří studiových alb a objet s ním české a moravské kluby a kulturáky. I stalo se a jsme tomu rádi, na pódiích na nás zavanul syrový hvězdný prach zašlých časů! Z raných devadesátek se v celém rozsahu dochoval jediný záznam koncertu v Klostrdlé. Výběr nezapomenutelných momentů z této vydařené trachtace naleznete v podobě bonusu na závěr tohoto alba.
Sběratelé POZOR! Na Aukru probíhá aukce o čísela 1-10 z limitky 1099 ks.
 
Dvoudenní koncertní večírek vyvrcholí dvouhodinovou velkolepou pódiovou show minimálně středoevropského formátu samotných oslavenců, skupiny TŘI SESTRY!
Dá se říci, že dobře laděný line-up je připraven do posledního detailu a celá akce může začít…
 
VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE,  nebo v sesterských hostincích Na staré... vždy s nejnižším servisním poplatkem:
Na staré Vozovně – Patočkova 4, Praha 6
Hostinec Na staré Sokolovně – Podolská 5, Praha 4
Kozlovna Na Ráně – Drahobejlova 51, Praha 9 

Vstupenky budou též k dostání i jednotlivé dny oslav na pokladně při vstupu do areálu.
NOVÝ ARÁL NAJDETE: kousek od Smíchovského nádraží, cca 200 m od areálu je tramvajová zastávka Plzeňka, kam to jede i od metra Anděl. Dobrodruzi mohou využít přívoz, zastávka „Kotevní“.
 
TŘI SESTRY OPEN AIR - 20. a 21.5.2022

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

STÁHNI SI APKU:

Google Store

Apple Store

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music CZ

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
EUFORY (sk) - melodic power metal / Martin - více
OSOLTO - alternative rock / Opava - více
FENRIR FEST - 10.6. / Městec Králové - koupaliště - více
od 6.6.2023:
008 - punk rock - Mníšek p. Brdy - více
od 27.6.2023:
HOLLYWOOD US CARS - moto + fest - 21. a 23.7. - Holýšov - více
ADAM MALÍK - hard rock - melodic metal / Praha - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více