Fajn Rock Music : Novinky, Zahraniční a český rock od 60. let po nejžhavější novinky

NOVINKY

27/06/2017

GUNS N ROSES - PRAHA - 4.7.2017

GUNS N ROSES - PRAHA - 4.7.2017

GUNS N' ROSES budou i v roce 2017 pokračovat ve svém NOT IN THIS LIFETIME TOUR, které představí na více než 30 stadionech v Evropě a severní Americe. Více než 2 miliony prodaných vstupenek na koncerty v letošním roce dokazují, že pozice GUNS N‘ ROSES, jakož i rockové hudby samotné, je silnější než kdykoliv v minulosti.
info ZTP, ZTP/P:
Pro informace a nákup vstupenky se prosím obracejte mailem na pořadatele akce - info@livenation.cz. Běžná vstupenka neumožňuje přístup na vozíčkářskou platformu. Proto si prosím běžné vstupenky nekupujte.
www.livenation.cz

20/06/2017

BEAT SISTERS na scéně

BEAT SISTERS na scéně

Dvojčata Áďa (zpěv,kytara) a Agy (bicí) + Vendy (basová kytara) a Jakub (kytara) to je berounská čtyřka BEAT SISTERS, která má věkový průměr teprve 16 let, takže je těžko uvěřitelné, že si své debutové album natočili úplně sami. Píseň Cut It Out si budete moci poslechnout již brzy ve vysoké rotaci denního play listu vysílání Rádio Fajn Rock Music.
Více o BEAT SISTERS zde

20/06/2017

MASKA - nové CD skupiny RAIN

MASKA - nové CD skupiny RAIN

Dobrý hard & heavy ze severu. Skupina RAIN z Nového Města p.Smrkem slaví 15. let výročí, vydává nové CD "Maska" a koncertuje. Píseň "Déšť", což je zdařilý duet Honzy Kvapila a Luboše Suchánka (Komunál), můžete slyšet v těchto dnech ve vysoké rotaci denního play listu Rádio Fajn Rock Music

17/06/2017

ROCK OF SADSKÁ - 18.-19.8.2017 - SADSKÁ

ROCK OF SADSKÁ - 18.-19.8.2017 - SADSKÁ

Další super hard & heavy mazec u kterýho nebudeme s Fajn Rock Music chybět. Podívejte se na plakát, jaký kapely tu budou letos hrát a také na stránky festu.
Je to prostě paráda. Rock Of Sadská na facebooku.

17/06/2017

ROCKOVÉ SADY - 11. - 12.8.2017 - KRASLICE

ROCKOVÉ SADY - 11. - 12.8.2017 - KRASLICE

15. ročník tradičního západočeského rock festu ROCKOVÉ SADY vám letos nabízí opět koncerty kvalitních skupin hrajicí vlastní autorskou tvorbu od klasického hard rocku přes rock crossover, progressive atr rock a metal až po ska-punk. Krucipüsk, Seven, Coda, Object, Kelwin, ale i skvělí Crystal Palace z Berlína a spousta další skupin, to je záruka suprovýho zážitku. Rockové sady na facebooku.

14/06/2017

THE LEGENDS ROCK FEST

THE LEGENDS ROCK FEST
The Legends Rockfest láká nadupaným programem i krásou Hořic v Podkrkonoší
The Legends Rockfest odtajnil svůj program a láká i na mnohé doprovodné akce. Headlinery jsou Arakain a Škwor, tradičně výborné vystoupení se očekává také od Dymytry či Limetalu. Těšíme se také na Viléma Čoka, Krucipüsk, Dogu, Komunál, Traktor či z mladší generace na Soustrast nebo The Snuff.
Další info najde zde, nebo zde.
 
14/06/2017

ROCK FOR PEOPLE 2017

ROCK FOR PEOPLE 2017

Kapely, které vám zacloumají srdcem i hlavou, rozhýbou nohy do zběsilého tance, zvednou vám ruce nad hlavu a donutí vás zpívat refrén, který možná znáte léta a možná jste o něm ještě včera neměli ponětí - tak vypadá dramaturgie nadcházejícího ročníku festivalu Rock for People, který proběhne od 4. do 6. července v Hradci Králové.  
Festival zveřejnil na svých stránkách časový harmonogram jednotlivých festivalových dnů. Začíná se již 3. července Večírkem pro nedočkavé a po následující dny dá program vybrat jak těm, kteří se těší na nezpochybnitelné legendy, tak těm, kteří pravidelně vyhledávají šanci být u těch výjimečných okamžiků, kdy přímo před jejich očima začínají svítit budoucí hvězdy světových pódií.

09/06/2017

SWEET v Brně a Praze

SWEET v Brně a Praze

Jedna z nejslavnějších glam rockových kapel 70.let zahraje opět v ČR a to 19.10. v Brně v Sonocentru a 20.10. v Praze Lucerně. Přujďte si poslechnout jejich nesmrtelné hity: Funny Funny, Block Buster,Hell Raiser,The Ballroom Blitz, Fox on the Run a nebo Love Is Like Oxygen. Více informací najdete zde .

09/06/2017

NAZARETH tour ČR

NAZARETH tour ČR

Legendární skotská čtyřka NAZARETH na konci září v ČR a bude to koncert sestavený z jejich největších hitů. Brno 28.9., Praha 29.9. a Ostrava 30.9.2017 Více informací najdete zde, nebo zde. Vstupenky zde.
 

27/05/2017

Festival KRÁSNÝ ZTRÁTY - live - Konopiště

Festival KRÁSNÝ ZTRÁTY - live - Konopiště

Festival KRÁSNÝ ZTRÁTY - live, nabídne i letos velmi kvalitní program, v němž se potká řada domácích muzikantských legend se svými mladšími následovníky, a to na bázi hned několika hudebních žánrů.
Jediné jméno, které se po roce opakuje, je samozřejmě Michal Prokop, jenž bude znovu plnit funkci hostitele a to opět v obou sestavách, s nimiž pravidelně koncertuje, tedy v akustickém triu s kytaristou Lubošem Andrštem a houslistou Janem Hrubým i v plném obsazení rockové kapely Framus Five.
Dále zahrají po dobu festivalu: Mňága a Žďorp, Kukulín, Luboš Andršt, Michal Pavlíček, Monika Načeva, Hudba Praha, Precedens, Kamil Střihavka, Sunflower Caravan, Visací zámek, ...
Kompletní info najdete zde.

25/05/2017

21. Rockové kurzy a Letní umělecká dílna

21. Rockové kurzy a Letní umělecká dílna

Rockové kurzy vloni oslavily 20 let, mezi hosty se objevili Kamil Střihavka, Richard Scheufler, který se opět přidal též do lektorského týmu, Honza Tulenko a mnozí další.
Letošní kurzy odstartují 14. července a opět přinesou desetidenní maratón workshopů, jamů a koncertů.  Hudební obory, jako je hra a improvizace na různé nástroje, zpěv, texty, hra v bandu nebo zvuk, již tradičně doplní Letní umělecká dílna o další kreativní aktivity. Letos je plánován například scénický tanec, výtvarné workshopy nebo divadelní improvizace. Více najdete ZDE

24/05/2017

PRAGUE HARLEY DAYS - 1–2.9.2017 - PRAHA VÝSTAVIŠTĚ

PRAGUE HARLEY DAYS - 1–2.9.2017 - PRAHA VÝSTAVIŠTĚ

Tradiční spanilá jízda patří každoročně mezi největší hity Prague Harley Days. Rok, co rok za ní do Prahy míří tisíce jezdců z celé Evropy, ale například i z Kanady nebo Mexika, pro které je právě jízda historickým centrem Prahy ve spojení s ikonickými motocykly dokonalým zážitkem. 
Tentokrát spanilá jízda nabídne všem účastníkům, kterých bude zhruba 1 500, další jedinečný benefit, a to stanout v jejím čele. Stačí být majitelem historického stroje staršího 50let, například z 20., 30., nebo 60. let, dokonce bez ohledu na to, zda se jedná o Harley-Davidson či nikoli, případně vlastnit unikátní motocyklovou stavbu nebo originální kostým či masku, v nichž je možné bezpečně usednout na motocykl a jízdu absolvovat. Pro všechny tyto tři skupiny totiž bude v čele spanilé jízdy vyhrazen speciální prostor. Nyní se jen stačí přihlásit pořadatelům zde,  poslat fotografii a kontaktní údaje a pak už se těšit na samotnou vyjížďku.

19/05/2017

ROCK FOR PEOPLE

ROCK FOR PEOPLE

4.-6.7.2017 - HRADEC KRÁLOVÉ: MASTODON, PARAMORE, EVANESCENCE, FOSTER THE PEOPLE, THREE DAYS GRACE, GAGE THE ELEPHANT, LENNY, VYPSANÁ FIXA, PRAGUE CONSPIRACI, INSANIA, ZNOUZE CTNOST, RYTUÁLY, IMODIUM a spousta dalších.
Kompletní info zde

12/04/2017

FAJN ROCK MUSIC STAGE na festivalu PŘEŠTĚNICE 2017

FAJN ROCK MUSIC STAGE na festivalu PŘEŠTĚNICE 2017

K 20. výročí existence hudebního projektu Fajn Rock Music jsme dostali od festivalu PŘEŠTĚNICE ten nejlepší dárek, co jsme si mohli přát a to druhé největší festivalové podium, které se jmenuje FAJN ROCK MUSIC STAGE a na kterém najdete samé velmi dobré české rockové kapely. Podívejte se jaké - v pátek a v sobotu. Tak se na vás těšíme. Kůsofka

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
CHINASKI - více
D.RIPPER - více
RAIN - více
od 4.7.2017:
THE SNUFF & MODLANY FEST - více
ABRAXAS & FEST TAROCK - více
od 11.7.2017:
CHECK POINT - více
BABA HED - více

více

PARTNEŘI PROJEKTU
FAJN ROCK MUSIC