Fajn Rock Music : Novinky, Zahraniční a český rock od 60. let po nejžhavější novinky

NOVINKY

21/02/2019

RockOpera Praha

RockOpera Praha
RockOpera Parha má před sebou skvělý metalovánky 
10.dubna se můžete těšit na divadelní premiéru druhé z řady hororových oper pod názvem FRANKENSTAIN v hlavních rolích s Honzou Toužimským a Viktorem Dykem a s VYMÍTAČEM se bude tourovat po zemích českých, moravských i slovenských.
K tomu všemu vyjdou k oběma těmto titulům nová CD. Píseň "Pláč" z Vymítače můžete teď slyšet každý den mezi 07 - 20 hod. ve vysílání Rádio Fajn Rock Music a v březnový TV Rockparádě budete moci hlasovat pro klip, kterej nazpívala Žántí a kterej se jmenuje úplně stejně, tedy "Pláč". Kompletní info ke všemu najdete zde
20/02/2019

LIBERATE - debutové album - Mallevs Maleficarum

LIBERATE - debutové album - Mallevs Maleficarum

Parádní symphonic metálek přináší na svým debutovým, latinsky nazpívaným albu skupina LIBERATE ze Sokolova.
Píseň „Corde Contrito“ je ke slyšení každý den mezi 07 - 20 hod ve vysílání Rádio Fajn Rock Music zde

17/02/2019

SAPON - 35 let na scéně

SAPON - 35 let na scéně

Plzeňská hard rocková legenda SAPON slaví letos 35 let vzniku a vydává CD na kterým je 12 vlastní zdařilých pecek. Aktuálně koukněte na jejich úplně nový stránky - www.saponrock.cz, tam najdete všechno podstatný.
Singl "Happy vlak" můžete slýchat teď každej den ve vysoký rotaci denního vysílání Rádia Fajn Rock Music.
Přejeme vám hezkej hard rockovej pohodovej poslech.

17/02/2019

DIAGNOZA EXITUS

DIAGNOZA EXITUS

Projekt Prométheus je 2. oficiálním albem Diagnozy Exitus. Jeho koncepce volně navazuje na předchozí EP "Deus Ex Machina". Název nového alba odkazuje na antiku a jeho hlavním motivem je renesance, která je v symbolické rovině rozličnými způsoby ve skladbách znázorněna. CD bylo natočeno v klatovském studiu ExAvik. Kromě stálých členů se na něm podíleli hosté - Josef Petřík (akordeon ve skladbě Papillon), Simona Koudelová a Petronila Haušildová (doprovodné zpěvačky ve skladbách Neurotoxin a Yucatana). O cover art CD se postarala Anita Pružincová.
Více o skupině zde

06/02/2019

KOLA DOKOLA - nové EP

KOLA DOKOLA - nové EP

Mostecké rockové trio KOLA DOKOLA  vydalo druhý EP s názvem "Oknem ven". Disk obsahuje pět skladeb, k tomu šest hudebně zvukových miniatur. 
Výhradně autorský pecky skupina natočila s Romanem Dobrevem v mosteckém studiu Ponte records, tak poslechněte, hraje to vskutku hodně dobře. Singl "Podivný město" můžete slyšet ve vysoký rotaci denního play listu vysílání Rádia Fajn Rock Music 

06/02/2019

PREMIER - nové CD - HLASOLAMY

PREMIER - nové CD - HLASOLAMY

Hlasolamy, tak se jmenuje nový CD zlínský rock-popový legendy, skupiny PREMIER . Je na něm 10 nových písní a ke dvěma z nich - Na popel a Hlasolamy - stihla kapela natočit už i videoklipy. Píseň "Na popel" můžete slyšet v současný době ve vysoký rotaci denního play listu Rádia Fajn Rock Music a pro stejnojmenný klip, budete moci hlasovat v březnovém dílu TV Rockparády  

05/02/2019

LÍHEŇ 2019 - mezinárodní soutěž skupin - osmnáctý ročník

LÍHEŇ 2019 - mezinárodní soutěž skupin - osmnáctý ročník

V případě zájmu nás kontaktujte v sekci "Přihlášky" a to do 28.února 2019 do půlnoci. Kompletní info najdete na adrese: www.lihen.cz .
Stačí poslat nahrávku, info o kapele a za pár minut je hotovo.

30/01/2019

WILD MUSIC WALKERS - debutové CD - Uncover

WILD MUSIC WALKERS - debutové CD - Uncover

Blues-rock jako řemen přináší skupina Wild Music Walkers debutovým CD "Uncover", na kterým je natočeno 5 vlastních písní a 5 cover verzí. Album bylo natočené živě, bez dohrávek a výsledek tady těch profíků je víc než na jedničku. Tak poslechněte, hlavně vy co máte rádi rock-blues, myslím, že to stojí za to.
Ve vysoký rotaci denního play listu Rádia Fajn Rock Music můžete slýchat od zítra každý den po dobu cca 2 měsíců píseň "Do You". 

29/01/2019

MARTIN HRUBÝ - singl Kosmická

MARTIN HRUBÝ - singl Kosmická

Martin Hrubý to bere naplno ve svém novém singlu Kosmická. Jedná se o první singl z chystaného alba.
"Skládám písničky pro duchaplné, lahůdky pro gurmány, žádný fast food pro masy. No a tím, že si zakládám na prvotřídní kvalitě všech ingrediencí, je to finančně velmi náročný koníček. Pokud Vám v mé restauraci chutná a nehodláte utéct bez placení, je možné přispět," říká Martin" s tím, že možnosti jsou rozepsané zde.
V současný době můžete slyšet singl Kosmická ve vysoký rotaci denního vysílání Rádia Fajn Rock Music a od 1.února můžete hlasovat pro klip se stejným názvem v TV Rockparádě kde je nasazený jako novinka do soutěžní desítky.

27/01/2019

GROG 25 LET NA SCÉNĚ

GROG 25 LET NA SCÉNĚ GROG to jsou: Marcel Blaha (zpěv), Martin Sitek (kytara), Mirek Satora (kytara), Honza „Valda“ Valuštík (basová kytara) a Roman „Malvin“ Horníček (bicí).
Kapela pochází ze severní Moravy a letos slaví 25. výročí vzniku. Velký narozeninový koncert je naplánován na srpen a Grog slibují nejedno překvapení. V současné době můžete slyšet ve vysoké rotaci vysílání Rádio Fajn Rock Music píseň "Pod vlajkou z překřížených hnát" a pro nový videoklip se stejným názvem budete moci hlasovat v březnovém dílu TV Rockparády 
Aktuálně můžete zhlédnout zde .
 
26/01/2019

ELECTRIC LADY - nové EP - Wicked

ELECTRIC LADY - nové EP - Wicked

Tereza Rays alias ELECTRIC LADY vydává nové EP pod názvem "Wicked" na kterém přináší 5 autorských pecek v žánrovém rozpětí od současného energií nabitého rock n rollu až po pop-soul. Kromě klasické placky jej můžete získat přes iTunes nebo Spotify.
Singl "Producer", který se proměnil i v super klip, můžete slyšet v těchto dnech ve vysoké rotaci denního vysílání Rádia Fajn Rock Musi.  
Od 1. února pro něj budete moci hlasovat v TV ROCKPARÁDĚ 

25/01/2019

DARK GAMBALLE - nové CD a nové super klipy

DARK GAMBALLE - nové CD a nové super klipy

Jedna z nejrespekovanějších český crossover skupin v české rockové historii DARK GAMBALLE se vrací po třech letech s novým albem "Hluboký nádech".
Na 12 skladbách přináší porci neotřelé gamballské hudby a též dávku epické lyriky. Nové album vyšlo 15.11.2018 jako dvoupanelový digipack a poprvé za éru kapely vyjde také zanedlouho na limitovaném LP a speciální bonusové LP edici.
V těchto dnech můžete slyšet ve vysílání Rádio Fajn Rock Music ve vysoké rotaci denního vysílání píseň "Netopýr" a super biják "Kapky" budete moci vidět i včetně rozhovoru v únorové TV Rockparádě.

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
ROCKOPERA PRAHA - více
LIBERATE - více
ENDEE - více
od 26.2.2019:
N.V.U. - více
CUMBAL - více
DRTIMOSAZ - více
od 5.3.2019:
GAIA MESIAH - více
HARLEJ - více
ŽAMBOŠI - více

více

PARTNEŘI PROJEKTU
FAJN ROCK MUSIC