Fajn Rock Music : Novinky, Zahraniční a český rock od 60. let po nejžhavější novinky

NOVINKY

26/03/2017

ROCK MUSIC 692

ROCK MUSIC 692

V novém dílu se můžete těšit na rozhovory a novou muziku od HARLEJ, blues-rockových NOBAND BROTHERS z Říčan u Prahy a garage rockových TWIN SOUL BROTHERS z Brna.
Nenechte si ujít ve čtvrtek 30.3. od 18 hod na Rádio Fajn Rock Music a dále od úterý 28.3. na všech těchto dalších rádiích. Za všechny se na vás těší Kůsofka.
 

25/03/2017

KOMUNÁL - 25 let na scéně - křest nového CD

KOMUNÁL - 25 let na scéně - křest nového CD

KOMUNÁL slaví 25 let vzniku a křtí nové CD. Vše proběhne 1.4.2017 v Kálíkách u Nového Bydžova za podpory skupin TRAKTOR a TLUSTÁ BERTA, tak si tenhle velkej mejdan určitě nenechte ujít. Více zde .

24/03/2017

LUBOŠ ANDRŠT & ENERGIT - nové CD

LUBOŠ ANDRŠT & ENERGIT - nové CD Luboš Andršt & Energit jsou na domácí rockové scéně skutečným pojmem a známkou prvotřídní kvality. O to víc politováníhodný je fakt, že jejich připravovaný debut  v roce 1973 tehdejší, režimu poplatné vedení Supraphonu poslalo místo vydání k ledu. Nyní, více než čtyřicet let poté se album dočká svého znovuvzkříšení!  Jako skvělá vzpomínka – a také jako pocta předčasně odešlému baskytaristovi Vladimírovi Padrůňkovi – vyjdou aktuální verze skladeb, se zachováním hudebního ducha té doby v pátek 7. dubna pod názvem Time's Arrow. Slavnostní křest alba pak proběhne 3. května v pražském klubu Vagón.
Více informací zde.
24/03/2017

MICHAL PAVLÍČEK - ČOMBEBAND

MICHAL PAVLÍČEK - ČOMBEBAND
Dne 20.4.2017 od 19 hod. - PALÁC AKROPOLIS-Praha
Desítky let znají příznivci nejkvalitnější domácí rockové hudby Michala Pavlíčka coby vrcholového kytarového virtuóza. Momentálně stojí v čele formace, jíž říká Čombeband (pod přezdívkou podle někdejšího koňského separatisty Čombeho jej znají všichni především muzikanti). Bubeníkem je ultra-technik Miloš Meier, baskytarista Michal Ivan, na jejiž mladistvou energii kapelník vsadil už před několika lety. Trojici podle časových možností rozšiřuje klávesista Michal Nejtek , absolvent kompozice na Hudební akademii a frekventovaný autor soudobé vážné hudby. Pestrý repertuál Čombebandu pochází z Pavlíčkovy dílny. Jak sám říká, jde o skladby rychlé a dynamické, tajemné přemýšlivé, odlehčené a provokativní. Vstupenky k zakoupení pouze v Paláci Akropolis.
23/03/2017

MRAKOPLAŠ & Petr Janda - benefice Alzheimer

MRAKOPLAŠ & Petr Janda - benefice Alzheimer

Skupina Mrakoplaš připravuje už pošesté benefiční akci na podporu výzkumu Alzheimerovy nemoci. Celý výtěžek z tohoto komponovaného večera bude věnován oddělení kognitivních poruch AD Centra v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech u Prahy.
31.5.2017 od 19:30 hodin - Divadlo Za plotem, Ústavní 249, Praha 8 - Bohnice.
Účinkují: PETR JANDA, MIREK KOVÁŘÍK a skupina MRAKOPLAŠ s Milanem Potočkem.
Více najdete zde.
 

22/03/2017

ARGEMA - nové CD

ARGEMA - nové CD

Česká rock-popová stálice ARGEMA bude vydávat v dubnu nové CD pod názvem ARGEMA 2017. Na albu najdete deset skvěle hrajících nových autorských písní. Nebojím se říct, že se jedná bezesporu o hudebně nejtvrdší počin této moravské pětky. Křest nového CD proběhne 29.4.2017 v Kroměříži na zimním stadionu.
Od 27.3. můžete slyšet některé nové písně Argemy ve vysílání Rádio Fajn Rock Music, tak vám přeji hezký poslech.
Kůsofka - Fajn Rock Music Projekt

20/03/2017

DUMPHONIC - jarní minitour

DUMPHONIC - jarní minitour

Je to paráda, že tu v český rockový republice vznikají kapely, který skládají muziku ve třech a zní to jako celý orchestr. DRUMPHONIC vyráží 30.3.2017 na své jarní minitour. A aby bylo jasný o co se jedná, tak tady jsou jejich dva nejnovější singly - zde a zde . Podrobné info najdete zde.

20/03/2017

ELECTRIC LADY natočila singl s Ivanem Králem

ELECTRIC LADY natočila singl s Ivanem Králem

Kytaristka a zpěvačka Tereza Hrubanová-Rays, alias ELECTRIC LADY natočila s legendárním kytaristou a producentem Ivanem Králem ( Patti Smith, Iggy Pop, Blondie ) a Borisem Karloffem nový zdařilý singl s názvem "A Part Of My Heart“, ke kterému byl hned natočený i videoklip ,ve kterém uvidíte Terezu v úplně jiném rockovém světle než ji znáte dosud. Tento nový zdařilý singl můžete slyšet již ode dneška ve vysílání Rádio Fajn Rock Music.
Křest videoklipu proběhne 31.3.2017 v Anděl café v Plzni a 11.4.2017 v Cross clubu v Praze.
Více informací o této události najdete zde .

17/03/2017

SEVEN - křest nového CD MURY

SEVEN - křest nového CD MURY

Jihočeši SEVEN spojí křest nového velmi zdařilého CD "Můry" s oslavou 50. narozenin kytarového mága a především i rockového šílence Honzy "Kirka" Běhunka. Vypadá to na mejdan do druhýho dne, tak si to nenechte ujít.
29.4. KD Štěpánovice u Č.Budějovic. 

17/03/2017

HARLEJ TOUR

HARLEJ TOUR

HARLEJ vydává nový řadový CD s názvem "Hodný holky zlý holky chtěj" a dnes vyráží na jarní tour. Kompletní informace najdete zde. Nový videoklip "Stává se stává"  zde.

12/03/2017

SECOND END - nové CD - New era

SECOND END - nové CD - New era

Kapela SECOND END přichází s dalším plnohodnotným CD s názvem New Era. Tentokrát s novým leaderem Bronislavem Mikulincem ( ex Titanic, Argema atd.) a členy Petrem Ducháčkem (g.), Romanem Švantnerem (g.), Milanem Veleckým (dr.) a Radkem Miklicou (bg.). Nahrávka vznikla v domovském studiu v režii Radka Miklici. Na novém, energií nabitém CD najdete šest písní, z toho tři v češtině a tři v angličtině. 

01/03/2017

MISSISSIPPI HEAT – 28. března - Lucerna Music Bar - Praha

MISSISSIPPI HEAT – 28. března - Lucerna Music Bar - Praha

Mississippi Heat s sebou přivezou tradiční blues s jedinečným zvukem.
Hnacím motorem kapely je kapelník, skladatel a hráč na harmoniku Pierre Lacocque.
Mississippi Heat dosud vydali osm studiových alb (plus jedno DVD). Některé z jejich nahrávek získaly ocenění jako „Nejlepší chicagské bluesové cd roku“ nebo „Nejlepší bluesový koncert roku“ od časopisu Real Blues Magazine (například alba Handyman a Footprints On The Ceiling).
Jejich aktuální album Cab Driving Man vyšlo v roce 2016.
Mississippi Heat jsou:
Pierre Lacocque – foukací harmonika
Inetta Visor – zpěv
Michael Dotson – kytara / zpěv
Brian Quinn – baskytara
Terrence Williams – bicí / zpěv
Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodejích Goout, Ticketpro a Livermusic.
Jako předkapela vystoupí česká formace Bobby and his Houdaphone.  
Vící informací najdeta na:
www.livermusic.cz
www.mississippiheat.net
www.bobbyhouda.com

01/03/2017

SEPTIC PEOPLE - nové CD - 7 let v Bidetu

SEPTIC PEOPLE - nové CD - 7 let v Bidetu

Třetí řadové album skupiny SEPTIC PEOPLE vychází právě v těchto dnech. Natáčení proběhlo v loňském roce hned ve více studiích a masteringu se ujal známý zvukař a producent Ecson Waldes. Název desky je inspirován sedmi lety od vzniku kapely a najdeme na něm 14 převážně svižných skladeb s texty ze života členů kapely, inspirovanými samozřejmě i jejich skutečnými událostmi. Jako speciálního hosta na desce uslyšíme Otu Hereše ze skupiny Alkehol a Törr, se kterým zpěvák Alex Fedorov nazpíval duet ke skladbě Zmrskací. Více o skupině zde

10/03/2017

MOTORBAND & AHARD - společné tour

MOTORBAND & AHARD - společné tour
Čtyři narozeninové koncerty
17.3.2017 Třinec klub Barrocko
 18.3.2017 Ostrava klub Barrák
 31.3.2017 Krnov klub Kofola
7.4.2017 Frýdek – Místek klub Stoun
více informací zde
12/03/2017

SMOKIE - Brno - Praha

SMOKIE - Brno - Praha

Pop-rockoví miláčci českého publika SMOKIE se vracejí po dvou letech do Brna - 31.3. a Prahy - 1.4. Více informací najdete zde.

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
HARLEJ - více
NOBAND BROTHERS - více
TWIN SOUL BROTHERS - více
od 4.4.2017:
1ST CHOICE - více
NAJUST - více
CRISPY CHEEKS - více

více

PARTNEŘI PROJEKTU
FAJN ROCK MUSIC