Fajn Rock Music : Novinky, Zahraniční a český rock od 60. let po nejžhavější novinky

NOVINKY

19/04/2019

ANACREON - nové CD

ANACREON - nové CD

Druhé řadové album skupiny ANACREON se jmenuje "Svědomí".
Jedná se o skvěle instrumentálně šlapající současnej symphonic metal, u několika skladeb až s pompézními refrény, podpořenej sytím, intonačně jistým altem zpěvačky Veroniky Zelníčkové.
Celé CD můžete poslechnout např. zde  a nebo zde.
Od zítra můžete slyšet píseň "Noční můry" na Rádio Fajn Rock Music a to zhruba 2 měsíce, každý den mezi 07 - 20 hod. Tahle pecka by se měla taky proměnit ve videoklip, takže se potkáme i v TV Rockparádě. 

18/04/2019

TOXIC PEOPLE - CD "Nemáš dost"

TOXIC PEOPLE - CD

Toxic People je nespoutaná dynamická show s rapovaným i melodickým zpěvem, tvrdými kytarovými riffy, ale vcelku veselá muzika! Zelená tsunami ze severu Čech vydala nové CD s názvem Nemáš dost, na kterém najdete 9 hitů jako Hladolet, Vykoupej bábu, Padám nebo Kouzelná školka. Kapela hrající podle svých slov styl pojmenovaný north cross v současnosti občerstvila svou sestavu o mladou šikovnou bubenici Jenny Joey a kytaristu Yettiho. Ti tak doplnili zpěváka Bydžu, kytaristu Benjiho a basáka Mayora. 
"Vykoupej bábu" můžete slyšet od teď v průběhu dvou měsíců ve vysoký rotaci Rádio Fajn Rock Music a to mezi 07 - 20 hod. Klikni a je to
Nebo se můžete těšit na stejnojmenný videoklip v soutěžní desítce červnové TV Rockparády.
Více o Toxic People zde.

15/04/2019

MARCO MENDOZA + DOCTOR VICTOR tour - ČR

MARCO MENDOZA + DOCTOR VICTOR tour - ČR Marco Mendoza - koukni tady, nebo tady - americký hardrockový hudebník - Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent The Dead Daisies, se při svém evropském turné zastaví i v České republice, kde odehraje pět klubových koncertů.
Termíny turné
19. 4. Sokolov - Alfa music club
20. 4. Jablonec nad Nisou - Klub Na Rampě
21. 4. Teplice - KNAK
22. 4. Praha - Vagon
23. 4. Brno – Melodka

Nutno podotknout, že celou tour s ním a jeho kapelou absolvují Doctor Victor, kteří se v roce 2012 umístili na druhém místě v celosvětové soutěži kapel GBOB.
Kapela Doctor Victor v roce 2016 předskakovala australským velikánům AC/DC na jejich megakoncertu v pražských Letňanech, ve skotském městě Dunfermline v minulosti nahrávala třetí sólové album Danovi McCaffertymu z kapely Nazareth. Kapela se svoji originální show umí strhnout publikum a je považována za jednu z nejzajímavějších mladých rockových kapel v České republice.
14/04/2019

THE BACKROAD DEALS + LIAR THIEF BANDIT - koncert

THE BACKROAD DEALS + LIAR THIEF BANDIT - koncert

Pražská nadějná partička The Backroad Deals - ( poslechni zde , parádní videoklip zde ), zahraje společně se švedskou skupinou Liar Thief Bandit ( video zde a nebo zde ) parádní koncert 19.5.2019 v Kaštanu-scéna Unijazz - Praha Břevnov. Začátek je ve 20 hod.

14/04/2019

pořad ROCK MUSIC 795 - 9x v týdnu na 56ti FM v ČR

pořad ROCK MUSIC 795 - 9x v týdnu na 56ti FM v ČR

Hosté.
1. ZED JONES - alternative-psychedelic rock - Praha
2. TOXIC PEOPLE - crossover-numetal - Vilémov
3. BULLDOG - big boš - Beroun
Nenechte si ujít od úterý 16.4.2019 na několika rádiích v ČR.
Na Rádiu Fajn Rock Music ve čtvrtek 18.4. od 18 hod. - přímý online poslech zde a nebo zde.

13/04/2019

TLOSKOV FEST - charitativní festival

TLOSKOV FEST - charitativní festival

Na letošním TLOSKOVFESTU nás čeká výborná sestava. Třináctihodinový maraton hudby odstartuje v 11.00 a vy se tu můžete těšit na Anetu Langerovou, Tata Bojs, Keks, Ivana Hlase, Pipes And Pints, Bratrstvo Luny, Horkýže Slíže a další.
Facebook událost najdete zde

12/04/2019

THREE DAYS GRACE

THREE DAYS GRACE

Kanadská čtyřka opět v ČR, tentokrát 10.6.2019 v Brně na hradu Špilberk.
Kompoletní info najdete zde

10/04/2019

OKOŘ SE ŠTÁVOU

OKOŘ SE ŠTÁVOU

Letošní Okoř se šťávou bude malinko rockovější než v předchozích dvou ročnících a to hlavně díky koncertům skupin Škwor a Trautenberk. Taky si tu ale užijeme kultivovanýho pop rocku od Michala Hrůzy nebo Českýho srdce. Tak doufejme, že bude opět nebezpečně hezký počasí a že si to tu zase budeme moci užít i včetně všech festivalových pochutin jako, něco dobrýho do žaludku, skvělýho pití a parádních pohodových lidí, holek i kluků.

07/04/2019

ZED JONES - debutové CD

ZED JONES - debutové CD

Debutové album "Desscode" pražské čtveřice ZED JONES přináší devatero originálních songů balancujících na pomezí alternative rocku a psychedelic s českými texty.
Dressode je v prodeji v podobě MP3 na webu Supraphon, iTunes a v dalších i streamingových službách od 29. března, CD a LP pak budou k dostání od poloviny dubna.
Křest alba se koná 15. května na lodi Cargo Gallery na pražské Náplavce.
Píseň "Dresscode" můžete slyšet již teď každý den po dobu cca dvou měsíců v denním vysílání Rádia Fajn Rock Music - online zde a nebo zde 

07/04/2019

NASYCEN + ULTRAMARIN - koncert

NASYCEN + ULTRAMARIN - koncert

27.4. 2019 zavítá do Plzně do Vinyl Clubu & Café skvělá art rocková kapela Nasycen v čele s charismatickým Ravenem a jako hosté tu zahrají neméně skvělí domácí rock folkoví Ultramarin v čele s vynikajícím zpěvákem Zdeňkem Jakubcem. Bude to mejdan s výbornou českou rockovou muzikou, tak si tady to ojedinělé spojení těchto dvou skupiny nenechte ujít. 
 

30/03/2019

REHAB vydává CD "Rehab"

REHAB vydává CD

Pražská rock-popová skupina REHAB, vydává debutové CD se stejným názvem, tedy "Rehab". Singl "Lekce" můžete slyšet už od zítra ve vysoké rotaci denního vysílání Rádio Fajn Rock Music.
Jejich muziku můžete poslechnou obratem zde.

28/03/2019

ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ - debutové CD

ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ - debutové CD

"Životní styl", tak se jmenuje debutové CD pelhřimovský pop punkový partičky ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ od který teď budete moci slýchat po dobu cca dvou měsíců singl "Touhy" ve vysoký rotaci denního vysílání ( tedy mezi 07 - 20 hod ) Rádio Fajn Rock Music - klikni zde a už to fouká.

25/03/2019

RESERVOAR DOGZ - nové CD

RESERVOAR DOGZ - nové CD

Skupina RESERVOAR DOGZ vydává album HARD RIDE na kterém je 11 nabušených pece s anglickýma textama. In mY Dreams rotuje od teď ve vysílání Rádio Fajn Rock Music každej den po dobu cca dvou měsíců mezi 07 - 20 hod. a dál tu ještě můžete slyšet Edge Of Storm. Tak přejeme hezkej hard rokenrolovej zážitek.

25/03/2019

MANUAL - nové CD

MANUAL - nové CD

Skupina MANUAL z Hradce Králové má nové CD pod názvem "Píseň pro živý" na kterém je 12 nových vlastních písní. Píseň "Dneska večer" můžete slyšet v současné době ve vysílání Rádio Fajn Rock Music ve vysoké rotaci denního play listu a video klip se stejným názem jako je CD, tedy "Píseň pro živý" v dubnové TV Rockparádě jako novinku soutěžní desítky.

22/03/2019

CHUPACABRA - debutové CD

CHUPACABRA - debutové CD

Skupina CHUPACABRA  z Lanškrouna vydává debutové album Chupacabra na kterým najdete 8 vlastních písní, který stojí za poslech. Píseň "Když vlci táhnou" můžete slyšet ve vysoký rotaci vysílání Rádio Fajn Rock Music, tak stačí jen kliknout tady a nebo tady a poslouchat.

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
ZED JONES - více
TOXIC PEOPLE - více
BULLDOG - více
od 23.4.2019:
MIDDLEDARK - více
GERONIMO - více
ANACREON - více
od 30.4.2019:
KREYSON MEMORIAL - více
VIGO - více

více

PARTNEŘI PROJEKTU
FAJN ROCK MUSIC