Fajn Rock Music : Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music
super zahraniční a český rock od 70. let po nejžhavější novinky
od rock-popu po nejostřejší metal a punk
právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

jiné možnosti streamu

NOVINKY VE VYSÍLÁNÍ

ZAHRANIČNÍ:

LEISURE, THE MYTUS, BLUES PILLS, MEGADETH, LACUNA COIL, RED HOT CHILI PEPPERS

ČESKÉ:

DW8, HAMR, A NEW CHAPTER, ACT OF GOD, DOBRÝ POCITY, DC RADIO 

NOVÁ ČESKÁ ROCKOVÁ CD

NOVINKY

24/06/2016

XXVII. SLAVNOSTI SVIJANSKÉHO PIVA

XXVII. SLAVNOSTI SVIJANSKÉHO PIVA

16.července 2016 se koná od 13 hod. ve Svijanském újezdě další velká slavnost svijansdkého piva, na které se můžete těšit na koncerty skupin: Harlej, Traktor, Škwor, Buty, De Bill Heads, Viktor Dyk & Waw, Rock Opera Praha a další. Konpletní informace najdete zde.

23/06/2016

RED HOT CHILI PEPPERS - nové CD The Getaway

RED HOT CHILI PEPPERS - nové CD The Getaway

Novinka bude jistě jednou z nejostřeji sledovaných desek letošního roku. Mimo jiné i proto, že album poprvé od roku 1991 neprodukoval Rick Rubin, s nímž Red Hot Chili Peppers natočili předchozích šest desek. Slavného hudebníka nyní na postu producenta vystřídal Danger Mouse (např. U2, Gorillaz, Norah Jones), nahrávku výrazně ovlivnil také Nigel Godrich (např. Radiohead, Beck), jenž ji mixoval.

22/06/2016

TRAKTOR a jejich nové live video

TRAKTOR a jejich nové live video

Kapela Traktor pravě vypustila nový klip k úvodní skladbě "Vstante,pane Lincolne!" z posledního alba ARTEFUCKT. Natáčení proběhlo na akci TRAKTOR OPEN AIR, kde take bylo CD pokřtěno. Celý koncert byl zaznamenán a kapela pomýšli v nasledujicím roce vydat z tohoto materiálu DVD. Již zmíněná novinka, CD "Artefuckt" se porodavá nad očekávání dobře. Na podzim kapela plánuje tour po celé ČR. Nový videoklip můžete shlédnout zde

21/06/2016

radiový pořad ROCK MUSIC č. 654

radiový pořad ROCK MUSIC č. 654

Tentokrát se můžete těšit na indie našlápnutou pražskou trojku GITS, progressive rockové THE ENTROPIES s prvky perské orientální melodiky a nové CD "Vařím si čaj" od český rock bluesový stálice BLUE ROCKET. Můžete poslechnou premiéru ve vysílání RÁDIA FAJN ROCK MUSIC ve čtvrtek 23.června od 18 hod. Reprízy: sobota 26.6. od 15 hod. a neděle 26.6. od 21 hod.
Dále můžete tento pořad poslouchat na všech těchto dalších rádiích - zde.
na fotce - BLUE ROCKET

17/06/2016

Prague Harley Days 2016

Prague Harley Days 2016

Poprvé 3denní event – spanilá jízda 1500 motocyklů – exkluzivní hosté
Harley Days naváže na předešlé dva úspěšné ročníky a ten letošní prodlouží ještě o jeden den! Letos se uskuteční 2. – 4. září v areálu holešovického Výstaviště v Praze a akce se opět ponese v duchu zábavy pro celou rodinu. Na programu je výstava motocyklů, spanilá jízda 1 500 strojů H-D centrem Prahy, demo truck s testováním motocyklů zdarma, ale i večerní program složený z koncertů a galavačeru thajského boxu. Po celou dobu nebude chybět speciální family a wellness zóna, ani výjimeční hosté. Tentokrát jako zástupce H-D dorazí Rob Lindley, nejvyšší šéf celého regionu EMEA a jedná se i o účasti evropských mistrů a legend  customizací. Prague Harley Days 2016, tak slibují zakončení léta a vyvrcholení moto sezóny skutečně ve velkém stylu!
Více najdete zde , nebo zde a nebo zde.

 

PARTNEŘI RÁDIA
FAJN ROCK MUSIC

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
THE ENTROPIES - více
GITS - více
CHEMICAL TAIL - více
od 28.6.2016:
VIKTOR DYK & WAW - více
EXIL 51 - více
CHEMICAL TAIL - více

více

TV Rockpárada

TV Rockpárada


PRVNÍ ČESKÁ ROCKOVÁ
TV HITPARÁDA

více