Fajn Rock Music : Rockparada

TV ROCKPARÁDA - květen 2017

TV Rockparáda
VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH PRVNÍ ČESKÉ ROCKOVÉ TV HITPARÁDY
 • 1ARAKAIN - Nenávidím
 • 2ARTMOSPHERE - Proč nenovinka
 • 3TWIN SOUL BROTHERS - Tomorrow
 • 4SECOND END - Návraty do nikamnovinka
 • 5PREMIER - Tečka
 • 6TRAKTOR - Letokruhynovinka
 • 7LIMETAL - Mayday
 • 8LIVEEVIL - Devilationnovinka
 • 9SOUPERMAN - Mírně zpomalil
 • 10MŇÁGA A ŽĎORP - Znali se sotva hodinunovinka

HLASUJ PRO SVOJI KAPELU

Již vypršela doba po kterou bylo možno hlasovat

SOUTĚŽ

Za poslání jednoho jediného hlasu vaší oblíbené skupině se dostáváte do slosování o všechny tyto ceny:
- CD:  Michal Pavlíček, Arakain, Harlej, Mňága a Ždorp, Premier, Seven, Limetal, Artmosphere, Liveevil, Septic People, Ill Fish, Lord, The Cell, Leisure, Dizenter, Hektor, Giloin, Kelwin, Ereley, Solar System, Tragedis, CD kompilace Rádio Fajn Rock Music č.12, CD kompilace Radio Hits 11
- VSTUPENKY: Okoř se šťávou - 3.6.2017
- TRIČKA:  Arakain, Harlej, Seven, Limetal, Lieevil, Septic People, Bastard
- KŠILTOVKA: Arakain
- KNIHA: LOU REED - vydavatelství Volvox Globator
- DÁRKOVÝ POUKAZ: ve výši 400,-Kč na krmivo Grand Vital
- OSTATNÍ: placky, samolepky, náramky

Vítězem dubnového dílu je Jiří Kolomazník z Klatov GRATULUJEME !

TV ROCKPARÁDU MŮŽETE SLEDOVAT:

KVĚTEN 2017
a) Televize V1 - zde - ( éter DVB-T + kabelové systémy DVB-C )
b) TV Harmonie - zde - ( kabelové systémy DVB-C )
c) Youtube - zde
d) Online - zde
e) TV Kass - zde

NOVINKY

25/05/2017

21. Rockové kurzy a Letní umělecká dílna

21. Rockové kurzy a Letní umělecká dílna

Rockové kurzy vloni oslavily 20 let, mezi hosty se objevili Kamil Střihavka, Richard Scheufler, který se opět přidal též do lektorského týmu, Honza Tulenko a mnozí další.
Letošní kurzy odstartují 14. července a opět přinesou desetidenní maratón workshopů, jamů a koncertů.  Hudební obory, jako je hra a improvizace na různé nástroje, zpěv, texty, hra v bandu nebo zvuk, již tradičně doplní Letní umělecká dílna o další kreativní aktivity. Letos je plánován například scénický tanec, výtvarné workshopy nebo divadelní improvizace. Více najdete ZDE

24/05/2017

PRAGUE HARLEY DAYS - 1–2.9.2017 - PRAHA VÝSTAVIŠTĚ

PRAGUE HARLEY DAYS - 1–2.9.2017 - PRAHA VÝSTAVIŠTĚ

Tradiční spanilá jízda patří každoročně mezi největší hity Prague Harley Days. Rok, co rok za ní do Prahy míří tisíce jezdců z celé Evropy, ale například i z Kanady nebo Mexika, pro které je právě jízda historickým centrem Prahy ve spojení s ikonickými motocykly dokonalým zážitkem. 
Tentokrát spanilá jízda nabídne všem účastníkům, kterých bude zhruba 1 500, další jedinečný benefit, a to stanout v jejím čele. Stačí být majitelem historického stroje staršího 50let, například z 20., 30., nebo 60. let, dokonce bez ohledu na to, zda se jedná o Harley-Davidson či nikoli, případně vlastnit unikátní motocyklovou stavbu nebo originální kostým či masku, v nichž je možné bezpečně usednout na motocykl a jízdu absolvovat. Pro všechny tyto tři skupiny totiž bude v čele spanilé jízdy vyhrazen speciální prostor. Nyní se jen stačí přihlásit pořadatelům zde,  poslat fotografii a kontaktní údaje a pak už se těšit na samotnou vyjížďku.

24/05/2017

ROCK FEST KRUPKA

ROCK FEST KRUPKA

SUPPORT LESBIENS, TRAKTOR, HLAHOL a další, to je letošní ročník jednodenního festivalu na městském stadionu v Krupce u Teplic. Vstupné je symbolické, pouze 100,- Kč. Více informací najdete zde.

19/05/2017

ROCK MUSIC 700

ROCK MUSIC 700

Vážené rockeřice, rockeři a popřípadě i rockerčata. Zvažoval jsem, jak pro vás připravit jubilejní 700 pokračování pořadu ROCK MUSIC ( dříve Fajn Rock Music ) se kterým vám přináším týden co týden nejnovější muziku od našich českých rockových skupin. Nakonec jsem se rozhodl, že pozvu jednu z největších rockových ikon v ČR, kterou je bezesporu Petr Janda, od kterého si tu pustíme jeho sólovky, který se bohužel nikde moc nehrají. Dále to bude Iva Pazderková, velmi talentovaná herečka a moderátorka, ale také zpěvačka a skladatelka vlastních písní, které si tu také některé pustíme a do třetice bych si dovolil vám pustit svoji autorskou muziku, kterou jsem nahrál v minulosti za bicíma a nazpíval s vlastní skupinou KOMA + tu pro vás budu mít jedno překvapení v podobě coververze rockera který už tu není s námi velmi dlouho, ale kterého si velmi vážím, protože i on může za to, že tu takhle všichni šílíme okolo bigbítu. Tak se na vás moc těším v 700 dílu pořadu ROCK MUSIC a to ve čtvrtek 25.května od 18 hod na vlastním Rádio Fajn Rock Music a dále od úterý 23.5. na všech těchto dalších rádiích, pro která mám možnost tento pořad natáčet, za čež všem co mě tuto práci umožňují velice děkuji, moc si toho vážím - jsou to tito .

19/05/2017

ROCK FOR PEOPLE

ROCK FOR PEOPLE

4.-6.7.2017 - HRADEC KRÁLOVÉ: MASTODON, PARAMORE, EVANESCENCE, FOSTER THE PEOPLE, THREE DAYS GRACE, GAGE THE ELEPHANT, LENNY, VYPSANÁ FIXA, PRAGUE CONSPIRACI, INSANIA, ZNOUZE CTNOST, RYTUÁLY, IMODIUM a spousta dalších.
Kompletní info zde

REKLAMNÍ PARTNEŘI
TV ROCKPARÁDY

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

POŘADÍ MINULÉHO DÍLU

 • 1SOUPERMAN - Mírně zpomalil
 • 2LIMETAL - Mayday
 • 3PREMIER - Tečka
 • 4TWIN SOUL BROTHERS - Tommorow
 • 5ARAKAIN - Nenávidím

Rádio Fajn Rock Music

Rádio Fajn Rock Music

právě hrajeme:

Rádio Fajn Rock Music

Poslouchej rádio online!

RÁDIOVÝ POŘAD
Rock Music

Pořad Rock Music

Hosté tohoto týdne:
700 DÍL
PETR JANDA - OLYMPIC - více
IVA PAZDERKOVÁ - více
od 30.5.2017:
VNITŘNÍ FAKTOR - více

více